Lacné led pásiky skladom
Presmerovali sme vás na hlavnú kategóriu, pretože na zvolenej stránke sa momentálne nenachádzajú žiadne produkty.
Barthelme 50025633
Sygonix SY-5224782
Sygonix SY-5224780
Barthelme 51540428
Barthelme 51540434
Barthelme 51540433
Barthelme 51542830
Barthelme 51542740
Barthelme 50050634
Paulmann 70558
Paulmann 78895AVENTO 21703
AMiO 04571/04572AMiO 04571/04572
Flexibilné COB LED pásiky 2×30 cm – modré svetlo, 12 V Flexibilné LED pásiky s technológiou COB (Chip On Board) predstavujú moderné riešenie pre dekoratívne osvetlenie a...
Osram Homelighting 4099854448577
Conrad Components 1343329
Osram 4099854449154Osram 4099854449154
- Osram
- E
LED pásik do exteriéru pre dekoratívne osvetlenie. Káblový navijak pre jednoduché uskladnenie. Možnosť predĺženia až na 50 m, max. 450 W. Stupeň krytia (pásu): IP65. Stupeň...
Barthelme 51542827
Barthelme 51542233
Paulmann 79574
Paulmann 79576
Paulmann 79575
Paulmann 79577
Paulmann 71196
V-TAC 2126236